www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    ASP.NET fejlesztő lehetőség

Hozzáadva: 2017.09.18.
lejárt

A Swicon Zrt. saját csapatába keresi új ASP.NET FEJLESZTŐ kollégát az alábbi feladatok ellátására:

  • A termék koncepciók kidolgozása, a vállalat termék portfoliójának gondozása (fejlesztés)
  • Részvétel az Eu-s pályázatok kidolgozásában, és azok megvalósításában
  • Rendszerfejlesztés (programozás) a projekt utasításokban, specifikációkban megfogalmazottak szerint.
  • Együttműködés a kijelölt Projekt vezetővel a projekt terv kidolgozásában, ütemezésébe
  • Teszttervek véleményezése. Tesztelési feladatok végrehajtása

  • Fejlődési és előrelépési lehetőségre vágysz
  • Jelenlegit az egyik legszebb munkahelyre váltanád
  • Fontos számodra a jó hangulat csapat programok (Link megjelenítése)
  • Kiszámítható stabil jövőképet szeretnél
  • Minimum 1 éves fejlesztői tapasztalattal rendelkezel .NET 4.0-ás vagy újabb verzióban és HTML5, Ajax, JavaScript, JQuery, ASP.NET programozol
  • Web szolgáltatások (rest, WCF, SOAP, XML) ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Amennyiben szeretnél jelentkezni írj nekünk a E-mail cím megjelenítése címre.

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
IT / Informatika, Tudomány / Kutatás, fejlesztés, Elektronika / Telekommunikáció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió