www.cvonline.hu

ASP.NET developer

  • A hirdetés 677 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég SCRUM módszertan szerint történő fejlesztési feladatainak ellátása
  • Aktív közreműködés ajánlatok szakmai részének elkészítésében, becslések elkészítésében
  • Fejlesztési, módszertani, valamint a cég működési folyamatainak betartása
  • Szakmai tanácsadás és mentorálas
  • Részvétel konferenciákon, szakmai kiállításokon, belső szakmai vizsgák megszerzése

Elvárások:

  • minimum 1 éves fejlesztői tapasztalat az alábbiak ismeretével:
  • Link megjelenítése
  • C#
  • JavaScript
  • Visual Studio
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny:

  • CSS(3)
  • HTML(5)
  • WCF, WCP, MVC
  • MCP vizsgák
  • SCRUM módszertan ismerete

Amit minden álláshoz kínálunk:

  • KÖTETLEN munkarend!
  • Innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség
  • Jól szervezett, projektorientált munkavégzés, igazi Scrum környezet
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőségek (szakkönyvek, oktatások, belső mentorok által)
  • Rendes rendszergazdák  :)
  • Jó csapat, akikre a szakmai kérdéseken túl is lehet számítani
  • Színvonalas munkakörülmények az Infoparkban
  • Laza, közvetlen légkör mellett modern munkaeszközök, gyors asztali gép vagy notebook igény szerint, dupla TFT monitor, gyors és korlátozásmentes internet kapcsolat
  • Az irodában csocsóasztal, darts, Nintendo Wii, Xbox, sörcsap (komolyan!), Guitar Hero
  • Céges kispályás foci

 Amit biztosan NEM kínálunk:

  • Fölösleges papírmunka, túlburjánzó adminisztráció
  • Műszakilag hozzá nem értő projektvezetők
  • Bebukott, értelmetlen projektek, leépítések

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony típus: munkajogviszony

Munkaidő: Teljes munkaidő

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő