www.cvonline.hu
AS/400 üzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.04.12.
Jelentkezési határidő: 2016.04.11.
Hirdetés azonosító: 1000008
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Fő feladata az AS/400 operációs rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása.

  • Koordinálja és végrehajtja a központi szerverek, informatikai rendszermenedzsment üzemeltetési, karbantartási feladatait, továbbá szakmailag irányítja a felhasználói szoftverrendszerek konfigurálását, a bonyolult rendszerek egyidejű működtethetősége, a vállalat kritikus alkalmazásait kiszolgáló szerverek folyamatos rendelkezésre állása érdekében.

  • Végzi és támogatja az operációs rendszer és ahhoz közeli szoftveradaptálási, üzembe helyezési, karbantartási, verzióváltási tevékenységeket, felhasználók által jelzett operációs rendszer hibákat elemez a hibák megelőzése, elhárítása és az új verziók bevezetése érdekében.

  • Szakmailag irányítja és segíti munkatársait, a feladatok hatékony és tervszerű végrehajtása érdekében.

  • Megoldja, illetve a megoldást szakmailag támogatja a felhasználói bejelentések második és harmadik szintjén, a végfelhasználók magas szintű kiszolgálásáért, hatékony munkavégzésük biztosításáért.

  • Készletnyilvántartást vezet és folyamatosan aktualizál szerver hardver és szoftver eszközökről, elégséges tartalékkészletet biztosítva a mindenkori igények gazdaságos kielégítéséért.

  • Tervezi, fejleszti és koordinálja az adatmentési eljárásokat, a rendszermentések, archiválások és visszatöltések kidolgozását, a központi infrastruktúra és az üzleti alkalmazások biztonságos üzemeltetése érdekében.

  • Előkészít beruházási és vállalkozási szerződéseket, az üzleti tervezéshez adatot szolgáltat, műszaki fejlesztéseket előkészít és részt vesz a lebonyolításban, a tevékenységek tervszerű végrehajtása céljából.

  • Betartja a területére vonatkozó informatikai biztonsági előírásokat a sértetlenség, bizalmasság és magas szintű rendelkezésre állás érdekében.
  • Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség

  • Legalább 3-4 év szakirányú gyakorlat

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Projektmenedzsment ismerete

  • Magas fokú operációs rendszer (AS/400 szerver), rendszermenedzsment, hálózat, alkalmazási szoftvertelepítés és rendszerkapcsolat ismerete

  • Munkavégzés helye: Százhalombatta vagy Tiszaújváros

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió