www.cvonline.hu

AS400 (Termelésirányítási Szoftver) Rendszergazda

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Boschung EJT Kft.

Elektronikai és Járműipari Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések gyártásával foglalkozó cég

AS400 (Termelésirányítási Szoftver) Rendszergazdát

keres Dévaványára.

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikáció szintű nyelvtudás (német, angol)
  • Windows üzemeltetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság.
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség valamint magabiztos fellépés és kommunikáció.

Feladatok:

  • Az AS400 működőképességének garantálása.
  • Új lekérdezések írása
  • Együttműködés a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környzetben
  • Megállapodás szerinti bér

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória IT / Informatika
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német