www.cvonline.hu

AS400 Technical Analyst (Banki szektor)

  • A hirdetés 241 napja lejárt

B04ATF

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk AS400 Technikai fejlesztőt, banki szektor számára történő fejlesztési projekthez.

Feladatok:

  • Felmerült ügyféligények elemzése, megértése
  • Technikai megoldások tervezése a felmerült igények alapján
  • AS400-ban való fejlesztés:
    • RPG400 programkódolás, kódok változtatása a funkcionális igények alapján
    • Hatékony és hibamentes fejlesztés

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Mérnöki/Informatikai felsőfokú végzettség
  • AS400-ban szerzett tapasztalat (4-9 év)
  • Tapasztalat a következő technológiákban: RPG, RPGIV, RPGLE, CL, CLLE, DB2/400, SQL
  • Feladatok végrehajtásában szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Előny a lakossági üzletág ismerete
  • Globális teamben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő