www.cvonline.hu
AS/400 RPG fejlesztő / rendszertervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.02.
Jelentkezési határidő: 2014.11.05.
Hirdetés azonosító: 778584
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Hegesztő és vágóberendezések forgalmazásával foglalkozó budapesti partnerünk csapatába keresünk

RPG fejlesztőt

aki, a Movex vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódóan képes az alábbi feladatok elvégzésére:

- IT projektek támogatása
- akítv részvétel a fejlesztésekben (RPG), implementációban
- a tesztelések utáni módosítások elvégézése
- részvétel a migrációkban, upgradelésben
- riportolás a külföldi vezetőség számára
- kapcsolattartás külsős tanácsadó céggel és a menedzsmenttel

Követelmények
- 3-5 éves ERP/RPG/AS 400 tapasztalat
- megfelelő technikai háttér: RPG, Streamserve, EDI területeken, Cognos előny
- gyártócégnél szerzett tapasztalat előny
- tervezési és problémamegoldási készség
- hibaelhárításban szerzett tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Az ideális jelölt nem ijed meg a szoros határidőktől, képes a gyors döntéshozatalra és az önálló munkavégzésre.