www.cvonline.hu

AS400 rendszerszervező

  • A hirdetés 837 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Részt vesz az üzleti igényspecifikáció megalkotásában
  • Elkészíti a funkcionális specifikációt, szükség esetén a technikai specifikációt
  • Megszervezi és menedzseli a szükséges adatkonverziókat / betöltéseket
  • Megtervezi a folyamat erőforrás-szükségletét
  • Kapcsolattartás a beszállító cégek képviselőivel
  • Az IT tesztelés előkészítése és elvégzése, a felhasználói teszt támogatása
  • A rendszerekben előállt incidensek megoldása, dokumentálása
  • Részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában
  • Szükség esetén oktatást tart a kollégáknak olyan szakmai témákról, amelyekhez kiemelkedően ért
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Többéves rendszerszervezői tapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Erős AS400-as üzemeltetési tapasztalat
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési módszertanok ismerete
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő