www.cvonline.hu

AS/400 fejlesztő (B36as400)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

AS/400 fejlesztő

Partnerünk biztosítási cégek informatikai igényeinek kiszolgálására specializálódott vállalat, mely emellett foglalkozik vállalatirányítási- és egyedi rendszerek fejlesztésével.

Pozíció azonosító: B85as400
Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok
Munkavégzés helye: Budapest - V. kerület

Feladatok

  • technikai specifikáció alapján funkciók fejlesztése
  • üzleti specifikáció alapján technikai specifikációk készítése
  • fejlesztői teszt elvégzése
  • fejlesztői dokumentáció készítése
  • szervezői teszt támogatása

Elvárások

  • rendszerben gondolkodás képessége
  • néhány éves karrierterv szándéka, mert elég hosszú a tanulási görbe
  • felsőfokú végzettség

Előny

  • AS400 cobol ismerete

Amit partnerünk kínál:

  • versenyképes bérezés illetve juttatási csomag
  • nyelvtanulás támogatása
  • sporttevékenységek támogatása
  • barátságos munkahelyi légkör

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol