www.cvonline.hu

ÄRZTE / ÄRZTINNEN

  • A hirdetés 896 napja lejárt

 A PHOENIX

 Mobile Pflegedienste OG

Orvosokat keres

sváci munkavégzéssel.

Általános orvosok, főorvosok, szakorvosok, vezető orvosok, valamint rezidensek jelentkezését várjuk.

Elvárások:

  • szükséges orvosi végzettség, illetve azoknak igazolása
  • tárgyalóképes német nyelvtudás (B2 középfokú nyelvi szint)
  • hajlandóság svájci letelepedésre.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően magas juttatások
  • kiváló munkakörülmények
  • lehetőség neves klinikán való munkavégzésre.

Küldje el német nyelven szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, karrier elképzeléseit, és mi megtaláljuk az Önnek legmegfelelőbb pozíciót!

Vegye fel velünk a kapcsolatot, és kezdje el építeni sikeres jövőjét- most!

PHOENIX - Mobile Pflegedienste OG

wir suchen

Arbeitsort: Schweiz

Ärzte werden zu besten Bedingungen und mit sehr guter Entlohnung in renommierten Häusern und Kliniken aufgenommen.

Gesucht:

Ärzte für Allgemeinmedizin, Assistenzärzte, Fachärzte, Oberärzte, leitende Ärzte

Anforderungen:

  • fundierte Ausbildung + Nachweise
  • sehr gute Deutschkenntnisse - B2 Zertifikat
  • Lebenslauf
  • Motivationsschreiben
  • Bereitschaft zur Übersiedelung in die Schweiz

Schicken Sie uns Ihre Visionen für Ihre Zukunft. Wir finden das zu Ihnen passende Stellenprofil für Ihre persönliche Karriere.

Nehmen Sie mit uns Kontakt auf und starten Sie Ihre erfolgreiche Zukunft jetzt.

PHOENIX – Mobile Pflegedienste OG
Gamsgebirgstraße 35
AT-8510 Stainz

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német