www.cvonline.hu

Árutörzs karbantartót keresünk

  • A hirdetés 590 napja lejárt

Árutörzs karbantartót keresünk Gödöllőre. Jelentkezni e-mailen lehet "árutörzs karbantartó" jeligére a E-mail cím megjelenítése címen.

  • Feladatok:
    • Új termékek adatainak és cikk adatok változásának rögzítése a készletnyilvántartó programba,
    • Árváltozások feldolgozása és rögzítése a programba (hatósági árváltozások, szabadáras termékek árváltozása),
    • Árváltozásokról tájékoztató készítése a vevők részére és árlisták készítése

  • Elvárások:
    • beszerzési, vagy készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalat előny
    • gyógyszeripari tapasztalat, vagy gyógyászati segédeszközök piacának ismerete előny,
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, excel  program erős, magabiztos használata nagyon fontos,
    • jó kommunikációs és probléma megoldó képesség, hatékony stresszkezelés
    • angol középfokú nyelvismeret (szóban és írásban),
    • diploma (közgazdász, vagy logisztikai területen szerzett diploma előny)
    • határozott személyiség, nyitottság
    • szorgalmas munkavégzés

Jelentkezni e-mailen lehet "árutörzs karbantartó" jeligére a E-mail cím megjelenítése címen. Budapest, Bag, Aszód, Kistarcsa, Galgahévi, Domony irányából céges busszal a bejárás megoldott.

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő