www.cvonline.hu

Áruterítő, gépkocsivezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Élelmiszer kis-, és nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozás keres

1 fő áruterítő, gépkocsivezető

munkatársat Kisvárdai munkahelyre.

Elvárásaink:

  • középfokú iskolai végzettség
  • „C”, vagy „B” kategóriás vezetői engedély
  • gépkocsi vezetési gyakorlat
  • alapvető számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • targonca vezetői engedély és tapasztalat

A fényképes jelentkezéseket „áruterítő” jeligével e-mail-ben várjuk 2016. október 20.-ig.

Munkavégzés helye Kisvárda
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kisvárda