www.cvonline.hu

Áruszállító raktáros

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Áruszállító, raktáros munkakörbe keresünk munkatársat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • targoncavezetői tapasztalat
  • Legalább 5 éves raktározási tapasztalat
  • Nagyfokú mobilitás
  • Pontos precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Raktározási feladatok ellátása
  • Raktár és gyártótelep között eszközök szállítása
  • Anyagmozgatás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Kaposvár

Magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: RAKTÁROS, mert csak ebben az esetben tudjuk jelentkezését regisztrálni.

A pályázat következő lépéséről csak azok a pályázók kapnak értesítést, akiket személyes beszélgetésre is behívunk.

Helyek Kaposvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő