www.cvonline.hu

Árurendelő munkatárs

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Meghatározó szerepet betöltő hazai kereskedelmi

középvállalat

Árurendelő

munkatársat keres az alábbi feltételekkel

FELADATOK:

  • árucikkek rendelési mennyiségének összeállítása
  • rendelések módosítása, teljesítésének ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás a telephelyek áruátvételeivel
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • Excel ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • árurendelésben vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • dinamikus munkavégzés, határozottság, terhelhetőség
  • cél- és eredményorientált hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Versenyképes jövedelem

Kérjük, bérigényét adja meg a jelentkezéskor.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő