www.cvonline.hu

Árupakoló - Nagykanizsa

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1050615

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársakat keres
Feladatok:
  • Áru lepakolása a kamionról, és szakszerű bepakolása a raktárhelyiségekbe.

Elvárások:
  • Békakezelési tapasztalat • Jó fizikai teherbíró képesség (nehéz fizikai munka) • Rugalmasság • Precizitás

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Részmunkaidő: kedd és péntek napi 3-4 óra pakolás
  • Munkaruha

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi kis könyv

  • Jelentkezz önéletrajzzal és a pozíció nevének megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése címen! Tárgy: „ HVLG Nagykanizsa”

Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Zala