www.cvonline.hu

Árupakoló - Mosonmagyaróvár

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1024552

Partnercégünk számára keresünk az alábbi pozícióba és helyszínre kollégákat
Feladatok:
  • Áru lepakolása a kamionról, és szakszerű bepakolása a raktárhelyiségekbe.

Elvárások:
  • Békakezelési tapasztalat
  • Jó fizikai teherbíró képesség (közepesen nehéz fizikai munka)
  • Főként férfiak jelentkezését várjuk a munka jellege miatt!

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Órabéres fizetési konstrukció
  • Részmunkaidő: keddenként 10 és 15 óra között, 3-4 órás időtartamra

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Érvényes egészségügyi kis könyv

Munkavégzés helye:
  • Mosonmagyaróvár