www.cvonline.hu

Áruösszekészítő

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 996175

munkatársat.
Feladatok:

  • Megrendelt áruk összekészítése és elhelyezése az általános irányelvek, illetve a vezetői iránymutatások alapján
  • Belső árumozgatás
  • Műszakvezető által kiadott feladatok ellátása

Elvárások:
  • Terhelhetőség, jó fizikum
  • Rugalmasság
  • 8 általános

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Kecskeméti lakhely
  • Hajlandóság délutántól éjszakáig tartó munkavégzésre heti 4 munkanapban

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Egyéb információk:
A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet.