www.cvonline.hu

Áruösszekészítő

Hozzáadva: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 1103711

Partnercégünk részére keresünk, szegedi munkavégzéssel munkatársat.
Feladatok:

  • Megrendelések összeállítása
  • Anyagmozgatás a raktár területén belül

Elvárások:
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, kérjük a hirdetésben szereplő elérhetőségre küldje el önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád