www.cvonline.hu

Áruösszekészítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1082466
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal egri partnercégünkhöz várjuk a jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • termékek összeszerelése
  • áru előkészítése és csomagolása
  • dobozok hajtogatása
  • matricázás

Elvárások:

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés
  • monotonitás tűrés

Munkaidő: hétfőtől péntekig 6:00 - 14:00.
Heti 1 - 2 műszak vállalására is van lehetőség.

Fiúk és lányok jelentkezését egyaránt várjuk.

Az új jelentkezők munkába állítása folyamatos.

Előnyt jelent:

  • minél több munkanap vállalása
  • jó kézügyesség

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 639 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • nincs kötelező vállalás
  • könnyű fizikai, betanított munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!