www.cvonline.hu

Áruösszekészítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1046916

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Vásárlóink által megrendelt termékek összekészítése az üzletben megadott terméklista alapján
  • Beérkező áruk fogadása, átvétele
  • A termékek minőségének és a csomagolás sértetlenségének ellenőrzése
  • A raktári rend fenntartása
  • Az át nem vett termékek visszaküldésre való előkészítése
  • Polcok feltöltése az üzletben
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, Precíz munkavégzés
  • Gyors tanulékonyság
  • Egészségügyi alkalmasság, jó fizikai állóké-pesség
  • Ápolt, kellemes megjelenés
  • Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása

Juttatások:
  • Heti fizetés
  • Nettó 750 Ft/óra

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, kérem egy rövid bemutatkozás kíséretében küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió