www.cvonline.hu

Áruösszekészítő / raktáros

  • A hirdetés 314 napja lejárt

Milyen az ideális áruösszekészítő / raktáros munkatárs a Mikrosatnál?

Rendszerető, precíz személyiség, aki szeret autót vezetni, dolgozott már hasonló területen és nem gond neki, ha olykor egy 10-15 kg-os csomagot kell odébb tennie. Örömét leli fotós termékeink összekészítésében, csomagolásában és szívesen lenne hosszú távon egy összetartó családias csapat tagja.

Elvárások

  • rendszeretet
  • pontosság
  • terhelhetőség
  • autóvezetési rutin (B kat)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szakirányú képesítés
  • alapszintű német nyelvtudás

Feladatok:

  • megrendelések összekészítése csomagolása (komissiózás)
  • áru kiadása
  • együttműködés az árubeszerzésben
  • árumozgatás raktárak között
  • raktár rendjének és tisztaságának biztosítása

Mit kínálunk:

  • könnyen megközelíthető munkahely
  • kis létszámú, összetartó csapat
  • jó munkahelyi hangulat
  • megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest, 14 kerület

Kezdés: azonnal

Munkaidő: teljes állás, nappali munkarend

Az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő