www.cvonline.hu

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ - RAKTÁROS

  • A hirdetés 149 napja lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
nyíregyházi munkavégzéssel keres:

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ - RAKTÁROST

Feladatok:

  • Vevői rendelések összekészítése
  • Göngyöleg kezelése
  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • Raktár tisztántartása
  • Szavatossági idő figyelése
  • Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
  • Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány
  • Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, dinamikus személyiség
  • Fizikai munkát bíró, terhelhető személy

Előny:

  • Targoncavezetői engedély

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével a lenti e-mail címre. Társaságunkról bővebb információt a Link megjelenítése internetes portálon találhat.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő