www.cvonline.hu

Áruösszekészítő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 921217

Nagykereskedelmi partnercégünk részére keresünk munkatársakat időszakos munkára

Elvárások:
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség
Előny:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés
  • Megrendelt áruk összekészítése és elhelyezése az általános irányelvek, illetve a vezetői iránymutatások alapján
  • Belső árumozgatás
  • Műszakvezető által kiadott feladatok ellátása
Amit kínálunk:
  • Időszakos jellegű munkalehetőség
  • Jó munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Kétműszakos munkarend
Munkavégzés helye:
  • Szombathely
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör, és munkavégzési hely (Áruösszekészítő/ Szombathely) tárgy mezőben történő feltűntetésével. Bővebb információ: 20/66 55 061

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szombathely