www.cvonline.hu

Áruösszekészítő (Miskolc)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1229089

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Áruösszekészítő

Feladatok:

  • Megrendelés alapján friss és száraz áruk pontos, rendezett összeállítása
  • Az összeállított termékek becsomagolása, szállításra történő előkészítése
  • Együttműködés a közvetlen munkatársakkal és a kiszállításban dolgozó kollégákkal
  • Kézi anyagmozgatás a raktár területén belül
  • A munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkában való hatékony részvétel
  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség
  • Érvényes tüdőszűrő lelet

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Túlórázásra való hajlam
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend
  • Hétfőtől péntekig tartó napi 8 órás munkaidő
  • Emelt órabér és pótlékok, túlórázási lehetőség
  • Munkába járás támogatása, vidékiek jelentkezését is várjuk
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Bővebb információ személyesen miskolci irodánkban, a Széchenyi u. 26. szám alatt kérhető!