www.cvonline.hu

Áruösszekészítő könyváruházi dákmunka!

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1190083

Feladatok:

  • Webes-Online megrendelések összekészítése,
  • Áruösszekészítés lista alapján,
  • Különböző áruk rendszerezése, pakolása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív jogviszony
  • +18. év betöltése,
  • Heti 2-3 nap vállalása ( 08:00-17:00)

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Bruttó 900 ft/óra

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése