www.cvonline.hu

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – TARGONCAVEZETŐ

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti munkavégzéssel keres:

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – TARGONCAVEZETŐT

Próbaidő alatti ingyenes lakhatást biztosítunk vidékről felköltöző kollégáink számára!

Feladatok:

  • Vevői rendelések összekészítése
  • Targonca kezelése
  • Anyagmozgatás
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Áru felpakolása, leszedése
  • Tárhelyek megfelelő kialakításában való részvétel
  • Göngyöleg kezelése
  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • Raktár tisztántartása
  • Szavatossági idő figyelése
  • Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
  • Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével a lenti e-mail címre. Társaságunkról bővebb információt a Link megjelenítése internetes portálon találhat.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő