www.cvonline.hu

Áruösszekészítési Vezető

  • A hirdetés 195 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az idei évben 7500 m2-rel bővítjük a meglévő 15.000 m2-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 100 fővel kívánunk emelni. Fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • 20-25 fős raktári csapat irányítása, motiválása
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, eredmények riportálása
  • A kollégák oktatása, teljesítményük értékelése
  • Határidők pontos betartatása
  • Munkavédelmi előírások kontrolálása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Válogatógép működésének biztosítása
  • Végleges komissiózás irányítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny)
  • 3-5 év nagyvállalati környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Lendületes, motiváló személyiség
  • Két műszakban történő munkavégzés
  • Határozott, rendszerető hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő rendszer
  • Havi bruttó bér: 370.000Ft
  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)
a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő