www.cvonline.hu

Áruösszeállító - Targoncavezető

  • A hirdetés 783 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a

Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • targoncavezetői, anyagmozgatói feladatok ellátása
  • megrendelések pontos, rendezett összeállítása, komissiózás

Elvárások:

  • OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, gyalogkíséretű) jogosítvány
  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lentie-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: áruösszeállító-targoncavezető!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő