www.cvonline.hu

Áruösszeállító - Targoncavezető

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • targoncavezetői, anyagmozgatói feladatok ellátása
  • megrendelések pontos, rendezett összeállítása, komissiózás

Elvárások:

  • OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, gyalogkíséretű) jogosítvány
  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: áruösszeállító-targoncavezető!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő