www.cvonline.hu

Árukiszedő

  • A hirdetés 509 napja lejárt

A Hungaropharma Zrt. vezető és egyben meghatározó nagykereskedő az egészségügyi termékek piacán, a minőségi gyógyszerkereskedelmi szolgáltatások elkötelezett híve.

A X. kerületi logisztikai központunkba keresünk teljes munkaidőbe, 2 műszakos munkarendbe

Árukiszedő

munkatársakat.

Célunk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk a disztribúció során, ezért élen járunk a nagykereskedelmi logisztikai innováció és az ágazati szereplők igényére szabott megoldások fejlesztésében. A magyar tulajdonban lévő nagykereskedésünk piacvezetőként sikereit a több mint 60 évnyi tapasztalatának, a XXI. század innovatív technológiájának, ügyfélközpontú, etikus és transzparens üzleti szemléletének, valamint magasan képzett és lojális munkatársainak köszönheti. Munkatársaink számára folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, és egyben elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során.

Új munkatársunktól elvárt feladatok:

  • az áru kitárolása kiszedési listának megfelelően,
  • komissiózó terület feltöltése,
  • a kitárolt áru tételes minőségi és mennyiségi ellenőrzése, szükséges dokumentáció elvégzése,
  • a nagyobb vevői rendelések esetén a kitárolt, revideált árut szállításra alkalmas módon becsomagolja, előkészíti a szállításra,
  • a raktárkészlet rendben tartása, napi készletegyeztetés,
  • raktári rend folyamatos fenntartása,
  • részvétel a folyamatfejlesztési akciókban.

Új munkatársunk irányába támasztott elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • két műszakos műszakrend (délelőtt és délután) vállalása hétfőtől péntekig,
  • nagyon pontos, gyors, precíz, megbízható munkavégzés,
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • kiemelkedő monotonitástűrő képesség,
  • együttműködő készség,
  • konfliktuskezelés,
  • felelősségtudat,
  • lojalitás.

Előny:

  • gyógyszeriparban, illetve kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret és/vagy RF eszköz tapasztalat,
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány.

Új munkatársunk számára kínált juttatás:

  • stabil cégháttér, biztos jövedelem,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • dinamikus csapat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben Ön magára ismer és szeretne a Hungaropharma munkatársa lenni, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő