www.cvonline.hu

Árukiszedő - Raktáros

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • anyagmozgató, kiszedő feladatok ellátása
  • megrendelések pontos, rendezett kiszedése, komissiózás, csomagolás

Előnyt jelent:

  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: árukiszedő-raktáros!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő