www.cvonline.hu

Árukihelyező és értékesítő munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 999064

Székesfehérvári partnercégünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat, árukihelyezői illetve értékesítői pozícióba. Pályakezdők és 18. életévüket betöltött diákok jelentkezését is várjuk.
Feladatok:

  • Árukihelyezés
  • Vezető utasításainak követése
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Értékesítés, vásárlók kiszolgálása

Elvárások:
  • Kereskedelmi végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő
  • Érvényes orvosi vizsgálat

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Útiköltség támogatása a törvényi előírások szerint

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezésedet várjuk a fenti email címen önéletrajzod elküldésével vagy személyesen a következő címen: Székesfehérvár, Távírda u. 18 I. emelet. (a kapualjban balra) Tel:22/500-788

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár