www.cvonline.hu

Árukihelyezési és értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Nagykereskedelmi partnercégünk részére keresünk munkatársakat Szombathelyre, határozott időre az alábbi pozícióba:

Árukihelyezési- és értékesítési munkatárs

Leendő munkatárs feladatai:

  • Vevők kiszolgálása
  • Az áru esztétikus és előírásoknak megfelelő kihelyezése
  • Árufeltöltés, lejárat folyamatos ellenőrzése
  • Polccímkék-ártáblák jelölések ellenőrzése, cseréje
  • A minőségbiztosítási előírások, tisztaság betartása
  • Technikai eszközök kezelése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett gyakorlat előny
  • Csapatszellem
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Időszakos jellegű munkalehetőség
  • Jó munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy küldje el e-mail címét és nevét és a pozíció megjelölését a 0620/494-74-00 telefonszámra.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014