www.cvonline.hu

ÁRUKIADÓ/RAKTÁROS (6251)

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Árukiadó/raktáros
targoncavezető jogosítvánnyal

Elvárások:
•Targoncavezetői jogosítvány (5 t alatti elektromos és diesel)
•Raktározási tapasztalat előny
•Megbízható, precíz munkavégzés
•Nagy teher/munkabíró képesség

Előny:
•Nehézgépkezelői jogosítvány (5 t feletti híddaru és bakdaru)
•Ív és lánghegesztő ismeret (gáz ill. oxigén)

Feladatok:
•Árukiadás, raktárkészlet kezelése
•Targoncavezetés

Munkaidő:
H-Cs: 6.45-15.30
P: 6:45-14:15

Juttatások:
•Havi bruttó alapbér: 160.000.-Ft

Munkavégzés helye:
•Pécs

Megbízónk profilja:
•Megbízónk Magyarországon, több mint 350 főt foglalkoztató, német tulajdonú, acéltermékek, könnyű-és színesfémek illetve műanyag alapanyagok nagykereskedelmével foglalkozó vállalat.  A kereskedelmi minőségű acéláruk teljes skálája mellett ötvözött és szerszámacélokkal, hegesztőanyagokkal, színesfémekkel, valamint ipari, építészeti és reklámcélú műanyag termékekkel áll ügyfelei rendelkezésére.
A termékeket igény esetén házhoz szállítja, szolgáltatásai között szerepel a láng- és plazmavágás, műanyag táblák méretre vágása is. Az igények magas színvonalú kielégítését az ISO 9001 szabvány szerinti minőségbiztosítási rendszer garantálja.

•Pályázatokat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várunk.
Link megjelenítése