www.cvonline.hu

Árukiadó

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Több mint 25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

Árukiadó

Feladatok:

  • anyag és árumozgatási feladatok végrehajtása, irányítása
  • kiszállítandó alkatrészekkel kapcsolatos bizonylatkezelések végzése
  • fotó dokumentálás, elektronikus adatrögzítés
  • belső utasítások szerinti kiszállításra történő előkészítés
  • raklapok, dobozok, egyéb csomagolási anyagok nyilvántartása, készletre vételezése, fogyás szerinti pótlásuk ügyintézése
  • raktári rend, polcok, tároló helyek felügyelete

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • termelésben/gyártásban, raktározásban elsősorban fémipari területen szerzett 3 éves szakmai tapasztalattal
  • felhasználó szintű számítógépes ismerettel (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • stabil, rendezett háttérrel
  • ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmóddal
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, önálló munkavégzésre képes, határozott személyiség, aki lojális a munkaadójához

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű