www.cvonline.hu

Árukiadó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Merkbau Építőipari és Kereskedelmi Kft.

huszonöt éves múltra visszatekintő, kiskunhalasi székhellyel rendelkező, stabil hátterű, magyar tulajdonú társaság. Kisebb vállalkozásból indulva, családias légkörét megtartva nőtte ki magát egy közepes méretű, a régió egyik meghatározó, több lábon álló szervezetévé.  Fő tevékenységi köre országszerte a generál kivitelezés, valamint 1996-tól az építőanyag és szerszám, szerszámgép kereskedelem, kiemelten a dél-alföldi régióban.
Cégünk 2004 óta az Újház Zrt. beszerzési társaság tagja.
Kecskeméti Építőcenterünkbe

árukiadó

munkatársat keresünk!

Csapatunkba keressük azt az új munkatársat, aki azért dolgozik, hogy vásárlóink elégedetten távozzanak, és térjenek vissza hozzánk.

FELADATOK:

  • Ügyfelek kiszolgálása építőanyaggal
  • Szükség szerint szakmai tanácsadás
  • Áruátvétel
  • Raktározási, leltározási feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Építőanyag ismeret
  • Jó kommunikációs készség, vevőközpontúság

ELŐNY:

  • Építőiparban, építőanyag-kereskedésben szerzett tapasztalat
  • B és C típusú jogosítvány
  • Nyelvtudás (angol, német)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil lábakon álló, szakmailag elismert és folyamatosan fejlődő cég
  • Versenyképes fizetés
  • Közvetlen hangulatú cégkultúra, igényes környezet

Egyéb Információk:

Munkavégzés helye: Kecskemét
Munkaviszony időtartama: határozatlan

Munkaidő: teljes
Munkakezdés: azonnal
Beküldési határidő: 2016.11.11

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint nettó fizetési igényét a lenti e-mail címre kérjük megküldeni. A vállalatról további információk a www.merkbau.hu oldalon olvashatók.

Munkavégzés helye Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kecskemét