www.cvonline.hu

Árukiadó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

árukiadó

munkakörbe

Pozíció leírás:
Élelmiszer és vegyi áru C+C áruház árukiadási folyamatának lebonyolítása.

Feladatok:

  • kiadandó áruk, tételes ellenőrzése, kiadása
  • áruk csomagolása, fóliázó géppel és kézzel
  • a raktári rend fenntartása
  • az áruk minőségellenőrzése
  • tehergépkocsik megrakodása
  • túrajáratok összekészítése
  • járatindítás

Elvárások:

  • lehetőleg anyagmozgatói vizsga (targonca és elektromos gyalogbéka)
  • árukiadás területen szerzett munkatapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől-péntekig, hétvége mindig szabad
+ juttatás anyagmozgatói képzés próbaidő után

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.

Jelentkezés módja: Önéletrajzát küldje a lenti e-mail címre, vagy adja le személyesen a 1116 Budapest, Kondorosi út 6. szám alatt található ügyfélszolgálaton.

Munkavégzés helye Budapest XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest