www.cvonline.hu

Árukiadó / Raktáros

  • Company_icon Metál-Sheet Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Metál-Sheet Kft.

A piacon sikeresen tevékenykedő és fejlődő vállalat, bővülő feladatainak ellátásra, debreceni telephelyére,

ÁRUKIADÓ / RAKTÁROS

munkakörbe

Várja mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek az alább felsorolt feltételeknek:

FELADATOK:

  • Raktári anyagmozgatás
  • Legyártott termékek teherautóra való elhelyezése
  • Áruk átvétele és kiadása

ELVÁRÁSOK:

  • Targoncavezetői engedély és jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Fontos, hogy önállóan és csapatban is megállja a helyét

ELŐNY:

  • Oldalvillás targoncával szerzett munkatapasztalat
  • Hasonló beosztásban szerzett tapasztalat

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen

Fényképpel ellátott önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű