www.cvonline.hu

Árukiadó - raktáros

  • A hirdetés 149 napja lejárt

A Lagermax Spedíció Kft. soroksári telephelyére munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

árukiadó - raktáros

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, betárolása, mennyiségi minőségi ellenőrzése, okmányok kezelése
  • Kiszállítások összekészítése, árukiadás
  • Raktárközi anyagmozgatási tevékenység
  • Beérkező és kiadott göngyölegek kezelése, dokumentálása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy középfokú végzettség előny
  • Targoncavezetői engedély előny
  • Precíz megbízható és önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Problémamegoldó készség, határozottság
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag / Cafeteria (Erzsébet és SZÉP kártya), pótlékok, utazási támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:
Budapest XXIII. ker

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő