www.cvonline.hu

Árukiadó, raktáros

  • A hirdetés 572 napja lejárt

 Cégünk, a BTH Fitting Kft , nemzetközi tulajdonú középvállalat, műanyagipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik az építőipar számára.

A további növekedés elősegítése érdekében munkatársat keresünk  budapesti

 telephelyünkre

munkakörbe

Pozíció leírás:

Közmű és épületgépészeti termékeket forgalmazó kiskereskedelmi raktárban az árú rakodása, kiadása.

Feladatkör:

  • szállításra kerülő áruk összecsomagolása, kiadása
  • a raktári rend fenntartása
  • az áruk minőségellenőrzése
  • tehergépkocsik megrakodása
  • túrajáratok összekészítése
  • járatindítás
  • aktív értékesítés az üzlet személyzetének tagjaként,

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:

  • anyagmozgatói vizsga (targonca és elektromos gyalogbéka) alapfeltétel a pozíció betöltéséhez
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • felhasználói szintű MsOffice ismeretek,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben betöltött tapasztalat,
  • logisztikai ismeretek, fuvarszervezésben jártasság
  • valamilyen ERP rendszer gyakorlati ismerete
  • idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • alapos és átfogó képzés,
  • biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,
  • változatos munkakör,
  • versenyképes fizetés,

Munkavégzés helye: Budapest, Budaörs környéke

Jelentkezési határidő: 2016. január 1.

Munkakezdés időpontja: 2016. február 1.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő