ÁRUKIADÓ NEHÉZGÉPKEZELŐI/TARGONCAVEZETŐ JOGOSÍTVÁNNYAL (5789)

  • A hirdetés 1253 napja lejárt

Elvárások:
•Fémipari területen szerzett szakmunkás bizonyítvány
•Nehézgépkezelői jogosítvány (5 t feletti híddaru és bakdaru)
•Targoncavezetői jogosítvány (5 t alatti elektromos és diesel)
•Raktározási tapasztalat előny
•Ív és lánghegesztő ismeret (gáz ill. oxigén)
•Megbízható, precíz munkavégzés

Feladatok:
•Árukiadás, raktárkészlet kezelése
•Nehézgép-kezelés
•Targoncavezetés
•Anyagok darabolása gázzal ill. oxigénnel

Munkaidő:
6.45-15.30

Juttatások:
•Havi bruttó alapbér: 160.000.-Ft

Munkavégzés helye:
•Pécs

Megbízónk profilja:
•Megbízónk Magyarországon, több mint 350 főt foglalkoztató, német tulajdonú, acéltermékek, könnyű-és színesfémek illetve műanyag alapanyagok nagykereskedelmével foglalkozó vállalat.  A kereskedelmi minőségű acéláruk teljes skálája mellett ötvözött és szerszámacélokkal, hegesztőanyagokkal, színesfémekkel, valamint ipari, építészeti és reklámcélú műanyag termékekkel áll ügyfelei rendelkezésére.
A termékeket igény esetén házhoz szállítja, szolgáltatásai között szerepel a láng- és plazmavágás, műanyag táblák méretre vágása is. Az igények magas színvonalú kielégítését az ISO 9001 szabvány szerinti minőségbiztosítási rendszer garantálja.

•Pályázatokat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várunk.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 72 522-736 vagy a 70/370 6850-as telefonszámokon
Link megjelenítése

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – péntekig: 12-16 óráig