www.cvonline.hu

Árukiadási Vezető

  • A hirdetés 218 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 130 kirendeltségen, közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ÁRUKIADÁSI VEZETŐ

BUDAPEST

A Te feladataid:

  • 20-25 fős raktári csapat irányítása, motiválása
  • Szállítások lezárása
  • Árukiadási folyamatok koordinálása
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, eredmények riportálása
  • A kollégák oktatása, teljesítményük értékelése
  • Határidők pontos betartatása
  • Munkavédelmi előírások kontrollálása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Amit Tőled elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny)
  • 3-5 év nagyvállalati környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Lendületes, motiváló személyiség
  • Két műszakban történő munkavégzés
  • Határozott, rendszerető hozzáállás

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő rendszer
  • Havi bruttó bér: 370.000 Ft.
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő