www.cvonline.hu

ÁRUKEZELŐ-GÉPKOCSIVEZETŐ

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Budapest, X. kerületi  26 éve működő tóépítési anyagokat-eszközöket fogalmazó nagykereskedelmi cég keres

munkatársat min. 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, „C” kategóriás jogosítvánnyal  és targoncakezelő képesítéssel,  aki az árukezelői munka mellett országos viszonylatban teríti az árut.

Feladatai:

  • Gépkocsivezetés, rakodás, anyagmozgatás, fizikai munka, munkaterület tisztán tartása
  • Munkakörével kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Együttműködés további felsővezetőtől kapott feladatok ellátásban (kiállításokon standépítés, egyéb fizikai munka ellátása)

Előny:

  • Elektromos kisgépek szerelésében jártasság, technikusi képzettség

Amit várunk:

  • Szakmunkás vagy középiskolai végzettség előny
  • Targonca vezetői engedély
  • C kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal
  • Fizikai terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Lojalitás
  • Precíz-szorgalmas munkavégzés
  • Igényesség a környezetre és az elvégzett munkára

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, állandó jellegű munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil munkahely
  • Egy tapasztalt, de fiatal csapat szakértelme és támogatása.

Jelentkezés:  fényképes, aktualizált önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.