www.cvonline.hu

Áruhitel ügyintéző

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1155887

Jövedelem kiegészítési lehetőség! Pénzügyi szolgáltató partnerünk számára keresünk alkalmi munkavállalót az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Az ügyfelek teljes körű tájékoztatása, hitelügyintézés
  • Telefonos ügyfél tájékoztatás
  • Adott termékekre hitelkalkuláció készítése, kihelyezése
  • Hitelkonstrukciók naprakész ismerete
  • Hitelfelvételhez szükséges dokumentumok ellenőrzése, továbbítása a bankintézet felé
  • PSZÁF, illetve egyéb hitel ügyintézéssel kapcsolatos kiadványok ismerete, erről vevők tájékoztatása
  • Kapcsolattartás a hitelt nyújtó bankkal
  • Banki áruhitelezés teljes körű lebonyolítása

Elvárások:
  • Érettségi bizonyítvány
  • PSZAF tanusítvány

Juttatások:
  • Napi 10 órás munkavégzés (+1 óra ebédidő)
  • Átlagosan havonta 10 munkanap
  • 960 Ft/óra
  • Egyszerűsített foglalkoztatás (heti fizetés, TB és SZJA önbefizetés útján történik)

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz küldésével a fenti e-mail címre. Kérjük, csatoljon az érettségi bizonyítványról és a PSZAF tanúsítványról másolatot!