www.cvonline.hu

Áruházvezető

  • A hirdetés 649 napja lejárt

A

Miskolci Fressnapf Áruházba keresünk:

munkatársat

Az ideális jelölt:

  • Rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
  • Nagyfokú stressztűrő képesség  jellemzi
  • Képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
  • Kereskedelmi végzettséggel és boltvezetői képesítéssel rendelkezik
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Vezetői, irányítási tapasztalattal rendelkezik

Feladatai:

  • Az áruház tevékenységének irányítása
  • A vezetőtársak és munkatársak irányítása, az elvégzendő feladatok kiadása, munkájuk ellenőrzése, értékelése
  • Az áruházi folyamatszabályozások betartása és betartatása
  • A vásárlók választásainak segítése, tájékoztatás a termékekről, a saját márkás termékek ajánlásával, árukapcsolási javaslattal
  • Az áruház termékeinek értékesítése az eredményesség növelése
  • Szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak
  • Vásárlók problémáinak, reklamációinak kezelése
  • Pontos, precíz pénzkezelés, a különböző fizetési módok szakszerű kezelése, számlaadás, pénztári elszámolás
  • A fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása
  • Az áruházi rendezvények, aktivitások szervezése és irányítása
  • Személyzetfejlesztésben való részvétel

Elvárt szakmai tapasztalat: 3 év

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben

Előny:

  • FMCG területen, Pet területen szerzett tapasztalat

A munkába állás időpontja: legkésőbb 2015.11.03

Jelentkezését önéletrajzzal, bizonyítványmásolattal 2015.10.17-ig az alábbi E-mail címre várjuk.

Bérezés:
250 000 – 280 000.-Ft/hó
+ 15.000.-Ft/hó étkezési utalvány
+Bónusz éves szinten 3 havi áruházi teljesítmény alapján

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő