www.cvonline.hu
Áruházvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Tolna, Tolna
Hozzáadva: 2017.12.16.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1239823

Nemzetközi kiskereskedelmi partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Havi forgalmi célok elérése ezzel együtt a vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • Eladás növelése
  • Az eladói csapat teljes körű irányítása
  • Csapattagok munkabeosztásának megtervezése
  • Napi feladataik prioritásainak meghatározása, ezek szétosztása és ellenőrzése
  • Gyors reakció a szezonális változásokat illetően
  • Készletkezelés, pénzügyi folyamatok és egyéb háttérfeladatok kézbentartása
  • Egyéb adminisztratív teendők

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Sales attitűd
  • Önállóság, a feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Nyitott gondolkodásmód
  • Precizitás, rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzések, szakmai tréningek)
  • Barátságos, támogató kollégák, összetartó csapat
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.