www.cvonline.hu

Áruházvezető

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Piacvezető kereskedelmi középvállalat

Áruházvezetőt

keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok:

  • Az áruházi személyzet irányítása, ellenőrzése, értékelése
  • Az áruház értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása, működtetése
  • Működési szabályok betartása és betartatása
  • Napi - heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, beszámolók készítése a felső vezetés számára
  • Részvétel a munkatársak képzésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség (előny a dietetikusi, egészségügyi végzettség)
  • Minimum 2 éves vezetői gyakorlat
  • Jó szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Nyitott, rugalmas személyiség

Munkavégzés helye: Budapest

Amit nyújtunk:

  • Piacképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő