www.cvonline.hu

Áruházvezető (Miskolc)

  • A hirdetés 242 napja lejárt

A Kelet-Alfi-Ker Kft.
Áruházvezetőt
keres
Miskolcon működő egységébe!

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • minimum középfokú végzettséggel
  • élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalattal
  • felhasználó szintű számítógépes ismerettel

Amit várunk Tőled:

  • készletgazdálkodási gyakorlatot
  • nagyvállalati környezetben szerzett élelmiszerkereskedelmi tapasztalatot
  • jó szervezőkészséget és vezetői gyakorlatot
  • eredmény-és ügyfélorientált gondolkodást
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiséget
  • jó kapcsolatteremtő készséget és határozottságot

Miért jó nálunk dolgozni:

  • mert stabil pozíciót foglalunk el Magyarország élelmiszer-kereskedelmi piacán
  • mert korszerű eszközökkel dolgozunk
  • mert nálunk hosszú távra tervezhetsz
  • mert kihívásokban gazdag és változatos munkakört biztosítunk

Amennyiben a fent leírtak alapján magadra ismertél, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi e-mail címre 2016.08.31-ig.
Postai címünk: Kelet-Alfi-Ker Kft. 4400Nyíregyháza, Debreceni út 99.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő