www.cvonline.hu

Áruházvezető helyettes

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Élelmiszer kis-, és nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozás keres nagykereskedelmi raktáráruházába

áruházvezető helyettest

Hajdúszoboszlói munkahelyre.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú, szakirányú végzettség,
  • érvényes ”C” kategóriás vezetői engedély,
  • PÁV III,
  • érvényes GKI kártya,
  • készségszintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • targonca vezetői vizsga és gyakorlat.

A fényképes jelentkezéseket „helyettes” jeligével e-mail-ben várjuk 2015. május 30.-ig.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő