www.cvonline.hu

Áruházvezető-helyettes

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 669587

Ha szeretnél Európa egyik leggyorsabban növekvő sportruházati láncánál egy pörgős csapat tagjaként felelősségteljes pozíciót betölteni, akkor olvass tovább. Ügyfelünk debreceni áruházába keresünk Áruházvezető-helyettes munkatársakat

Feladatok:
  • áruházvezető munkájának támogatása, szükség esetén helyettesítése;
  • eladók motiválása, munkájuk felügyelete;
  • eladók kiválasztásában történő részvétel;
  • riportozás az áruház-vezető felé;
  • készletgazdálkodás;
  • magas színvonalú vevőkiszolgálás biztosítása;
  • a további terjeszkedés elősegítése.
Elvárások:
  • erős kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • kereskedelmi területen, lehetőleg gyorsan forgó árukészlet értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség;
  • ambiciózusság;
  • határozottság, jó döntéshozói képesség;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • dinamikus, lendületes személyiség;
  • jó csapatjátékos szemlélet;
Amit kínálunk:
  • Megbízónk, mint az egyik legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi lánc további karrierlehetőséget kínál leendő munkatársainak az átlagon felüli bérezés mellett.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Kapcsolat:
Amennyiben a lehetőség felkeltett érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.