www.cvonline.hu

ÁRUHÁZVEZETŐ-HELYETTES

  • A hirdetés 295 napja lejárt

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 5.500 áruházat működtet több mint 40 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.

Azért, hogy a tőlünk megszokott, és a vásárlóink által elvárt minőséget garantálni tudjuk, az INTERSPORT Magyarország keresi Önt, mint elkötelezett, sportot kedvelő munkatársat, az alábbi munkakörbe:

Feladatai:

  • az áruház hétköznapi működésének biztosítása és irányítása az áruházvezető távollétében
  • részvétel az áruház arculatának, a mindenkori előírások szerinti meghatározásában
  • az értékesítő kollégák irányítása és jó munkahelyi légkör kialakítása
  • az cég vezetői által meghatározott tervek elérése
  • pozitív példával elől járni a beosztottjai számára

Az ideális jelentkező:

  • több éves, kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
  • németül vagy angolul társalgási szinten beszél
  • sport ismeretekkel rendelkezik
  • nagy munkabírású
  • teljesítményorientált
  • önálló és rugalmas
  • szeret sportolni

Előny:

  • vezetői pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • szakirányú és/vagy felsőfokú végzettség
  • sportszer kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk: egy modern, világelső, nemzetközi vállalat minden előnye, valamint egy olyan munkakör, amely nagyfokú önállóságot és egyéni kezdeményezést kíván.

Amennyiben vonzza Önt ez az izgalmas kihívás, kérjük, küldje el pályázatát, mely tartalmazza fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, a megpályázott munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német